SPORT

Laura Štefanac osvojila zlatnu medalju i srušila rekord star sedam godina

Uz ovo europsko zlato Laura je i dvostruka olimpijska pobjednica, te ima još jedno europsku zlatnu medalju kao i broncu s istog natjecanja

Zlato, srebro i dvije bronce na juniorskom EP u taekwondou

Posljednjeg dana Europskog juniorskog prvenstva u taekwondou koje se održava u Tallinu, hrvatski borac Leon Hrgota osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 78 kg, Dora Meštrović srebrnu u kategoriji do 63 kg, a Grga Patruk Dugac brončanu u kategoriji do 73 kg

Dominik Livaković napustio Dinamo i potpisao za turski Fenerbahče

Nakon dugih pregovora Dinamo se ipak uspio dogovoriti s turskim klubom oko transfera svog broja jedan

Pogačar na jedinstven način prikuplja sredstva za žrtve poplava

Slovenski biciklistički as Tadej Pogačar odlučio se na jedinstveni način prikupljanja sredstava za pomoć stradalima u poplavama koje su nedavno pogodile Sloveniju i prouzročile višemilijunsku štetu

Završeno prvo izdanje EPC-a, Skračić korak do medalje

European Para Championships održavat će se svake četiri godine i to u godini koja prethodi Paraolimpijskim igrama

LAPAD RUN Plemenita utrka kojom se obilježava mjesec borbe protiv raka dojke

Događaj se organizira treću godinu za redom u suradnji s Zavodom za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije

Hrvatska u finalu olimpijskih pretkvalifikacija

Hrvatska muška košarkaška reprezentacija pobijedila je Ukrajinu s 85-70 i tako se plasirala u finale pretkvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre 2024., koji se odigrava u istanbulskoj dvorani Sinan Erdem

U subotu se po sedmi put održava Sportsko lice Platka

Za održavanje košarkaškog djela programa zaslužan je klub košarke u kolicima Kostrena koji su domaćini ovog sportskog događaja

Ivan Mikulić po peti put postao europski prvak

Osvajanjem ovoga zlata Ivan si je uvelike povećao šanse da nastupi na paraolimpijskim igrama u Parizu 2024. godine

Bišćan: Težak poraz, ali i suočavanje s realnošću

Dinamov trener Igor Bišćan bio je razočaran konačnim ishodom maksimirskog dvoboja s AEK-om u kojem je grčki prvak slavio s 2-1, nakon što je hrvatski prvak poveo, ali je rekao da je to u ovom trenutku realno stanje njegove momčadi

ROTTERDAM Davor Komar osvojio naslov europskog prvaka

Osim zlatne medalje, pulski paraboćar je osvojio i 45 bodova, koji će ga ponovo vratiti na četvrto mjesto svjetske rang-liste i vrlo je blizu osiguravanju plasmana na Paraolimpijske igre u Parizu 2024.

ZADAR Sedmi po redu Memorijalno humanitarni turnir Antonio Jurjević

Turnir je organiziran u spomen na prerano preminulog prijatelja te vjeruju kako će njihovi vjerni navijači uživati u dva tjedna malog nogometa uz vrhunsku igru i još bolju atmosferu

Davor Komar izborio finale na Europskom prvenstvu u Rotterdamu

Osvojena zlatna medalja donosi direktan plasman na paraolimpijske igre u Parizu 2024. godine