VUKOVAR - SOIRH Natječaj za koordinatora projekta 'Zaželi - program zapošljavanja žena'

Zaposlenje je na puno radno vrijeme u prijepodnevnoj smjeni, bez mogućnosti smještaja, a naknada za prijevoz je djelomična

Objavljen je Javni natječaj za prijem u radni odnos koordinatora/ice na određeno vrijeme u projektu 'Zaželi – Program zapošljavanja žena', u Savezu sektora za zapošljavanje, neovisan život i cjelovitu integraciju osoba s invaliditetom Republike Hrvatske – Vukovar (SOIRH – Vukovar) za potrebe provedbe aktivnosti na području Vukovara, u Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Zaposlenje je na puno radno vrijeme u prijepodnevnoj smjeni, bez mogućnosti smještaja, a naknada za prijevoz je djelomična.

Kao razina obrazovanja posloprimca traži se viša ili prvostupanjska, fakultet, akademija, magisterij, doktorat. Potrebno je znanje engleskog jezika, kao i poznavanje osnova informatike, odnosno osnove korištenja računala u Windows okruženju. Ujedno, treba imati vozački ispit B kategorije, a radno iskustvo od dvije godine.

Uvjeti:

- VŠS i VSS ekonomskog smjera

- 2 godine radnog iskustva

- engleski jezik A1 razine

- poznavanje rada na računalu

- vozačka dozvola B kategorije.

U opis poslova spadaju:

- koordinacija u vezi korisnika usluga

- evidencija rada

- evidencija i briga o raspodjeli higijenskih potrepština.

Prijavi na Javni natječaj kandidati su dužni priložiti sljedeće:

- zamolbu za posao

- životopis, uz obveznu naznaku kontakt broja

- presliku osobne iskaznice

- presliku dokaza o najvišoj razini obrazovanja

- dokaz o radnom iskustvu - elektronički zapis ili potvrdu izdane od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

 Isprave koje se prilažu u preslici potrebno je prije potpisivanja Ugovora o radu predočiti u izvorniku.

Osobe koje se prijavljuju na Javni natječaj dužne su dostaviti svoju prijavu na jedan od sljedećih načina:

putem pošte na adresu: SOIRH – VUKOVAR, Sajmište 46, 32000 Vukovar;

osobno na istu adresu;

na e-mail: ljubicaprekodravac@gmail.com; u roku od šest dana od dana objave natječaja na oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz Natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na Natječaj.

Kandidati će o rezultatima Natječaja biti obaviješteni najkasnije u roku od 15 dana od dana isteka Natječaja.

Natječaj je objavljen na internetskim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a rok za prijavu je 18. ožujka.

Klaudija Klanjčić

Povezane vijesti