Svjetski kup: Davor Komar i Melisa Osmanović postigli odlične rezultate u boćanju za osobe s invaliditetom

Davor Komar

U Kansas Cityju održan je BISFED Svjetski kup u boćanju za osobe s invaliditetom. Naša je reprezentacija u sastavu Davor Komar, Melisa Osmanović i Damir Juren ostvarila odlične rezultate.

U pojedinačnoj kategoriji BC4, Davor Komar je zauzeo četvrto mjesto, dok je Melisa Osmanović bila peta.

U kategoriji parova BC4, hrvatski su predstavnici zauzeli također četvrto mjesto.

Velik je to uspjeh, pogotovo kada se uzme u obzir da su u Kansas Cityju nastupali najbolji svjetski natjecatelji u boćanju. Naši su se reprezentativci vratili u Hrvatsku bez medalja, no bogatiji za jedno neprocjenjivo iskustvo.

Ovaj kup bio je odlična priprema naše reprezentacije za najvažnije natjecanje ove godine, a to je Europsko prvenstvo koje će se održati od 25. listopada do 2. studenog u portugalskoj Povoi de Varzim.