Bombastičan gol Ivice Olića

U 27. kolu nogometnog prvenstva Njemačke Wolfsburg je na domaćem terenu protiv Nuernberga odigrao 2-2, a hrvatski reprezentativac Ivica Olić ponovno se upisao u strijelce, nastavivši tako odličnu golgetersku formu

To mu je četvrti gol u posljednjih šest prvenstvenih susreta. Ove sezone Olić je u Bundesligi upisao 7 golova i 3 asistencije.
Wolfsburg je poveo u 3. minuti, a strijelac je bio Diego iz slobodnog udarca. Na 2-0 povisio je Ivica Olić u 27. minuti prekrasnim pogotkom sa 20 metara. No, u drugom poluvremenu Nuernberg je poravano na 2-2 golovima Simonsa (61) i Nilssona (66).

Imao je Olić još nekoliko odličnih poteza, a valja izdvojiti 11. minutu kada je namjestio šansu Slobodanu Medojeviću, ali je njegov udarac obranio vratar Nuernberga. U 68. minuti Olić se mogao još jednom upisati u strijelce, ali je lopta završila pored gola. Olić je odigrao cijeli susret za Wolfsburg, dok je Ivan Perišić ozlijeđen.