Prvenstvo Hrvatske: Anto Joskić dvostruki je državni prvak u tenisu u kolicima

Anto Joskić slavio je u pojedinačnoj konkurenciji i u konkurenciji parova, opravdavši time ulogu favorita i prvog nositelja. Do naslova je došao pobijedivši u finalu Dražena Mikšića

Anto Joskić iz Teniskog kluba osoba s invaliditetom Tigar, Zagreb pobjednik je prvenstva Hrvatske u tenisu u kolicima koje je održano koncem rujna na terenima Teniskog kluba Purger u Zagrebu.

Joskić je slavio u pojedinačnoj konkurenciji i u konkurenciji parova u paru s Draženom Mikšićem iz TKOI Tigar, Zagreb.

Najbolji hrvatski tenisač u kolicima, 82. na svjetskoj rang listi time je opravdao ulogu favorita i prvog nositelja te je došao do naslova pobijedivši u finalu Dražena Mikšića sa 6:1 6:3.

Treće mjesto je osvojio Ninoslav Krsnik pobijedivši Marija Sosnika iz Teniskog kluba osoba s invaliditetom Kobra iz Slavonskog Broda s rezultatom 6:4, 4:6, 6:3.

U konkurenciji parova finalisti u pojedinačnoj konkurenciji Joskić i Mikšić udružili su snage te došli do naslova pobijedivši u finalu par Krsnik/Kladarić sa 6:4, 6:1.