Daily Mirror: Andrej Kramarić na meti Chelseaja i Fulhama

Dinamo za 21-godišnjeg napadača navodno traži odštetu od četiri milijuna eura

Engleski Daily Mirror tvrdi kako dva premijerligaška kluba na svom radaru imaju Andreja Kramarića! Radi se o Chelseaju i Fulhamu koji očito prate napadača Dinama koji je na posudbi u Lokomotivi. Krama je ove sezone u 19 utakmica zabio 14 pogodaka pa nije ni čudno da je zapeo za oko Englezima.

Dinamo za 21-godišnjaka navodno traži odštetu od četiri milijuna eura, a zanimanje su već pokazali CSKA i Udinese.

CSKA za Kramarića nudi tri milijuna eura.

Nikica Jelavić igrao je do 81. minute u pobjedi Evertona 2:0 protiv QPR-a u 33. kolu Engleske lige.

Mladen Petrić ušao je u igru u 63. u remiju Fulhama kod Aston Ville (1:1). Arsenal je sve do 85. minute gubio kod kuće od Norwicha, no u pet posljednjih minuta zabili su tri gola (Arteta, Giroud, Podolski). Topnici su tako preuzeli treće mjesto.

Rezultati: Arsenal - Norwich 3:1, Aston Villa - Fulham 1:1, Everton - QPR 2:0, Reading - Liverpool 0:0, Southampton - West Ham 1:1.