Natječaj: Njegovatelj/ica osoba s teškoćama u razvoju

Pozivaju se zainteresirane nezaposlene osobe s područja Grada Vrlike, koje su u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, da se jave za rad po Programu javnih radova "Poboljšanje kvalitete življenja i skrbi za korisnike Centra za rehabilitaciju Fra Ante Sekelez- Vrlika"

Radno mjesto

Mjesto rada: VRLIKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika: 10
Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 2 smjene
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Bez naknade
Natječaj vrijedi od: 21.6.2013
Natječaj vrijedi do: 28.6.2013
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Posloprimac

Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: Nije važno
Ostale informacije: CENTAR ZA REHABILITACIJU
„FRA ANTE SEKELEZ“- VRLIKA
30. svibnja 16 21236 VRLIKA, HRVATSKA Tel./Fax: 021 827-344, Ravnatelj: 021/827-048, Računovodstvo: 021/827-011
e-mail: ravnateljica@rehabilitacija-vrlika.hr, računovodstvo@rehabilitacija-vrlika.hr,
Žiro-račun: 2390001-1100024957, OIB: 51139896464

Broj: 0-440/13
U Vrlici, 19. lipnja 2013. godine

POZIV ZA PRIJAVU NA RAD U JAVNIM RADOVIMA

Sukladno mjerama iz Nacionalnog plana za poticanje zapošljavanja 2011 - 2012. godine, čija je primjena Odlukom Vlade Republike Hrvatske, produžena do 31. 12. 2013. godine uz financiranje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Centar za rehabilitaciju „Fra Ante Sekelez“ - Vrlika objavljuje
POZIV ZA PRIJAVU NA RAD U JAVNIM RADOVIMA

Pozivaju se zainteresirane nezaposlene osobe s područja Grada Vrlike, koje su u evidenciji Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da se jave za rad po Programu javnih radova „Poboljšanje kvalitete življenja i skrbi za korisnike Centra za rehabilitaciju „Fra Ante Sekelez“- Vrlika“

za navedeni program traži se 10 osoba

Kratki opis poslova: Pomoćni radnici iz Programa javnih radova bi pružali podršku korisnicima pri uzimanju hrane, oblačenju, održavanju osobne higijene, kretanja unutar Centra, pomagali bi u pratnji korisnika pri odlasku na dijagnostičke i specijalističke preglede, pomoć u kuhinjskim poslovima, npr. pripremanje namirnica za jelo i kuhanje, serviranje hrane, pranje i dezinfekcija pribora za jelo i posuđa, čišćenje kuhinje i pranje posuđa kao i u poslovima u praonici rublja i to pomoć pri zaprimanju, sortiranju, pranju, sušenju i slaganju rublja, dezinfekcija i održavanje higijene u svim prostorima, sortiranju nečistog rublja i otpremanje sa odjela, dopremanju čistog rublja, sortiranju i slaganju rublja po policama, uređenje i čišćenje radnog okoliša uz higijensko odlaganje smeća., te drugi poslovi utvrđeni Programom.
Kriteriji za zapošljavanje osoba u javnom radu utvrđeni su od strane HZZ, a oni su slijedeći:
• nezaposlene osobe prijavljene u evidenciji nezaposlenih najmanje 12 mjeseci,
• nezaposlene osobe prijavljene u evidenciji nezaposlenih najmanje 6 mjeseci,
ukoliko pripadaju jednoj od slijedećih skupina: nezaposlene osobe s invaliditetom, hrvatski branitelji, djeca, supružnici poginulih i nestalih branitelja, samohrani roditelji, roditelji s četvero i više malodobne djece, roditelji djece s posebnim potrebama, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, žrtve obiteljskog nasilja, liječeni ovisnici, žrtve trgovanja ljudima, azilanti, mlade osobe koje su izašle iz sustava skrbi domova za djecu, povratnici s odsluženja zatvorske kazne i korisnici prava po Zakonu o socijalnoj skrbi
Prednost pri zapošljavanju imat će osobe koje su u evidenciji HZZ duže od 36 mjeseci.
Prijavi je potrebno priložiti:
- preslik osobne iskaznice
- potvrdu HZZ-a
- dokaz o ispunjavanju jednog ili više uvjeta propisanih od strane HZZ-a (ukoliko podnositelj
prijave ispunjava jedan od tih kriterija).

Prijave se dostavljaju najkasnije do 28. lipnja 2013. godine na adresu Centra za rehabilitaciju „Fra Ante Sekelez“ – Vrlika, 30. svibnja 16, 21236 Vrlika.
Predviđeno trajanje radova je 6 mjeseci.
Sve dodatne obavijesti mogu se dobiti u Centru za rehabilitaciju „Fra Ante Sekelez“ - Vrlika, tel. 021 827 048.

Ravnateljica:
Ivana Klarić Kukuz, dipl. iur.

Izvor: Hrvatski zavod za zapošljavanje