Atletika: Agram pobjednik ekipnog Prvenstva Hrvatske u krosu

Atletičari Agrama peti put uzastopce prvaci su Hrvatske u krosu na prvenstvu koje je održano u Vrbovcu u organizaciji AK Sveti Vid.

Agram je u konkurenciji 22 kluba pobijedio sa 60 bodova, drugo mjesto osvojio je Dinamo-Zrinjevac sa 44 boda, a treće Svetice sa 40 bodova.

Pobjednik u muškoj konkurenciji je Agram (34) ispred Svetica (10) i Dinamo-Zrinjevca (16). Kod djevojaka slavio je Dinamo-Zrinjevac (28) ispred Agrama (26) i Moslavine (21).

Kod seniorki najbolji rezultat na osam kilometara istrčala je Lisa Christina Stublic (Svetice) 29:12.00, dok je kod seniora na najdužoj utrci dana od 12 km pobijedio Goran Grdenić (Agram) s rezultatom 41:16.00.

Na prvenstvu je nastupilo 455 atletičarki i atletičara u pet dobnih kategorija (mlađi kadeti, kadeti, mlađi juniori, juniori, seniori).