Skijaši s invaliditetom: Damir Mizdrak prvi se put popeo na pobjedničko postolje

Naš najbolji skijaš s invaliditetom Dino Sokolović, u konkurenciji sjedećih skijaša, ponovio je rezultat iz slaloma i zauzeo još jedno četvrto mjesto

Krema našeg skijanja: Damir Mizdrak i Dino Sokolović

U veleslalomskoj utrci završnice Europskog kupa u alpskom skijanju za osobe s invaliditetom u talijanskom skijalištu Sella Neveai hrvatski paraolimpijac Damir Mizdrak je ostvario svoje prvo postolje.

Mizdrak je zajedno sa svojim vodičem Lukom Debeljakom iz SKI kluba Sljeme osvojio treće mjesto u konkurenciji slijepih i slabovidnih skijaša.

Dino Sokolović, u konkurenciji sjedećih skijaša, ponovio je rezultat iz slaloma i zauzeo još jedno četvrto mjesto.

U srijedu je na rasporedu superkombinacija u kojoj će nastupiti Dino Sokolović sa startnim brojem 28. U Sella Neveai nastupa 50 natjecatelja iz 13 zemalja u sve tri kategorije, a to je ujedno i posljednje natjecanje za Sokolovića i Mizdraka prije Svjetskog prvenstva u kanadskoj Panorami početkom ožujka.