Ivan Rakitić postigao gol u pobjedi Seville i ponovno bio najbolji igrač utakmice

Svojim igrama Rakitić je u prijelaznom roku postao predmetom interesa velikih klubova poput Chelsea, Manchester Uniteda, Liverpoola i PSG-a koji bi ga, po pisanju tamošnjih medija, najviše želio dovesti. Ugovor u Sevilli mu istječe za 18 mjeseci, stoga je za očekivati mogući transfer

U 18. Kolu Primere ekipa Seville pobijedila je rezultatom 3-0 gostujuću ekipu Getafe.
Sevilla je već na poluvrijeme otišla s rezultatom 2-0 dok je u nastavku Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić preciznim udarcem u 77. minuti zabio za konačnih 3-0.

Naš Raketa  bio je i najbolji igrač kod domaćina te je tijekom cijelog susreta razigravao svoju ekipu i sudjelovao u akcijama. Bio je to ujedno osmizgoditak našeg reprezentativca u ovoj sezoni. Svojim igrama Rakitić je u prijelaznom roku postao predmetom interesa velikih klubova poput Chelsea, Manchester Uniteda, Liverpoola i PSG-a koji bi ga, po pisanju tamošnjih medija, najviše želio dovesti. Ugovor u Sevilli mu istječe za 18 mjeseci, stoga je za očekivati mogući transfer.

Veseli činjenica da je konstantno među najboljim igračima kluba, i to pet mjeseci prije svjetskog prvenstva u Brazilu.