Njemačka: Anđela Mužinić osvojila srebro na Otvorenom stolnoteniskom prvenstvu za osobe s invaliditetom

Ostali hrvatski predstavnici Helena Dretar Karić u kategoriji 3 žene, Mirjana Lučić u kategoriji 10 žene i Damir Vuković u kategoriji 2 muški izgubili su u kvalifikacijama

Na Otvorenom stolnoteniskom prvenstvu Njemačke u Bayreuthu Anđela Mužinić izgubila u finalu kategorije 3. žene od Koreanke Yoon Jiyu 3:2.

Tako je Anđela Mužinić obogatila hrvatski paraolimpijski sport s još jednom srebrnom medaljom

Ostali hrvatski predstavnici Helena Dretar Karić u kategoriji 3 žene, Mirjana Lučić u kategoriji 10 žene i Damir Vuković u kategoriji 2 muški izgubili su u kvalifikacijama. U nastavku natjecanja nastupit će još hrvatska sreberna paraolimpijska ekipa Anđela Mužinić i Helena Dretar Karić.

U Bayreuthu od 13. do 18. lipnja nastupa više od 250 natjecatelja iz tridesetak zemalja.