Cure optočene zlatom: Sandra Paović i Mirjana Lučić briljirale na stolnoteniskom prvenstvu za osobe s invaliditetom Italije

U kategoriji 3. Anđela Mužinić osvojila je srebro izgubivši u finalu od Šveđanke Ahlquist Ane Carins 2:3

Sandra Paović, članica STKOI URIHO

Jučer je na Otvorenom stolnoteniskom prvenstvu Italije za osobe s invaliditetom u kategoriji 6. Sandra Paović osvojila je zlato savladavši u finalu Ukrajinku Marynu Lytovchenko s 3:2.

U kategoriji 10. Mirjana Lučić donijela je hrvatskoj vrsti još jedno zlato nadvisivši Turkinju Umran Ertis s 3:0. U kategoriji 3. Anđela Mužinić osvojila je srebro izgubivši u finalu od Šveđanke Ahlquist Ane Carins 2:3.

U kategoriji 1. Danijel Lazov osvojio je broncu izgubivši u polufinalu od Njemca Nokelis Holger s 1:3. Helena Dretar Karić i Pavao Jozić, nakon što su prošli grupe ispali su u četvrtfinalima.

U talijanskom Lignanu od 16. doo 21. veljače održava se Otvoreno stolnotenisko prvenstvo Italije za osobe s invaliditetom na kojem nastupa više od 300 natjecatelja.